Ninja Arashi

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 162 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Black Panther
Karanlık bir dünya içerisinde keyifli bir macera oynamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun olan Ninja Arashi oyununa sizde sahip olun. Oyunumuz sizlere eşsiz bir macera sunmanın yanı sıra mobil cihazınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir oyundur. Karanlığın içerisinde yer alacağınız Ninja Arashi oyunu macera oyunu seven arkadaşlarımız için geliştirilen keyifli bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

Android mobil cihazlarda oynanabilen Ninja Arashi oyununda sizde baş karakterimize yönlendirin ve kahramanımızı başarıya götürün. RPG oyun türü ile geliştirilmiş olan bir platformu bir arada kullanan Ninja Arashi oyununda baş karakterimizin oğlu kötü güçler tarafından kaçırılıyor. Kahramanımız da oğlunu kurtarmak için eşsiz bir maceranın içerisine giriyor. Güçlü şeytanların sizlere kurmuş olduğu tuzaklardan bir bir geçin ve oğlunuza her zaman daha çok yaklaşın. 

Macera oyunları arasında yer alan ve oldukça da beğenilen Ninja Arashi oyunu farklı bir oyun görseli ile karşımıza çıkarken sizlere de keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. 

 

 
Daha Fazla Göster
Ninja Arashi indir
DİĞER SÜRÜMLER